4accounting

ofirmie2ofirmie1

Artykuły

o firmie

Ogólnie
Tworzymy profesjonalny zespół doradców podatkowych, biegłych rewidentów i specjalistów z zakresu prawa bilansowego oraz podatkowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które nabywaliśmy pracując w biurach rachunkowych, polskich firmach audytorskich, jak również pełniąc kierownicze funkcje finansowe w przedsiębiorstwach różnych branż.

Nasz kapitał to profesjonalizm, rzetelność, skuteczność, terminowość, zaangażowanie, wiarygodność oraz doświadczenie oparte na wieloletniej pracy w zawodzie księgowego, biegłego rewidenta, doradcy podatkowego.

4ACCOUNTING Sp. z o.o. ściśle współpracuje z 4AUDYT Sp. z o.o., która świadczy usługi jako podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych, wpisany na listę prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 3363. Współpracujemy także z 4TAX GROUP Sp. z o.o. (spółką doradztwa podatkowego) oraz z 4CONSULTING Sp. z o.o. (zajmującą się wyceną przedsiębiorstw).

Zapewnia to, zgodną z polityką 4ACCOUNTING Sp. z o.o., bieżącą wymianę doświadczeń oraz wiedzy między osobami prowadzącymi księgi, doradcami podatkowymi, finansistami oraz audytorami zarówno w zakresie prawa bilansowego jak i podatkowego, gwarantując kompleksową identyfikację problemów oraz sprawne ich rozwiązywanie.

Służymy także doradztwem w zakresie problematyki wspomagania zarządzania odpowiednimi systemami komputerowymi. Wśród osób stanowiących zespół 4ACCOUNTING Sp. z o.o. znajdują się osoby, które odpowiadały za wdrażanie w spółkach systemów wspomagających zarządzanie klasy ERP II i zbliżonych.

Dlaczego 4ACCOUNTING?
Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo pewność właściwego wypełniania obowiązków publiczno-prawnych oraz rachunkowych. Dysponujemy większymi kompetencjami dzięki zróżnicowanej kadrze: doradca podatkowy, biegły rewident, specjaliści kadrowo-płacowi. W ramach niewygórowanej ceny klient otrzymuje w pakiecie bieżące doradztwo podatkowe i rachunkowe oraz finansowe, których to osoba zatrudniona w firmie na etacie nie zapewnia.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy jako główni księgowi i dyrektorzy finansowi w spółkach giełdowych i nie tylko, pozwala sądzić o naszym dobry przygotowaniu merytorycznym.

Cel
Naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy na polu finansowym, przy zapewnieniu pełnej tajemnicy informacji i zadowoleniu klienta.
4accounting | Wszystkie prawa zastrzeżone | 2014-2018